Aktualności

Strona główna > Aktualności

Nowa szafa UHF RFID

Jako nowość w naszej ofercie pojawia się zamykana szafa do odczytu tagów UHF RFID. Bramka może pomieścić wózek pralniczy. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, ten typ urządzenia cechuje się jeszcze wyższą dokładnością odczytu. Urządzenie wyposażamy w ekrany dotykowe, istnieje również możliwość zamontowania wagi.

Piszą o nas

W ogólnopolskich mediach pojawił się wpis o technologiach dostarczanych przez naszą firmę: https://www.o2.pl/artykul/reczniki-w-hotelach-koniec-z-ich-pozyczaniem-6370562809858177a Bramki antykradzieżowe idealnie sprawdzają się w hotelach, jednocześnie są eleganckie i idealnie komponują się z wystrojem hotelu.

Nowa bramka RFID

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasz nowy model do precyzyjnej identyfikacji przedmiotów, którym jest bramka RFID. Nowe techniczne rozwiązanie ułatwi sprawny przepływ odczytu informacji w Naszej pralni.

System zarządzania pacjentami

System zarządzania pacjentami na oddziale SOR w Szpitalu w Gorlicach już działa ! Miło nam poinformować, iż w ramach projektu „Poprawa funkcjonowania infrastruktury systemu ratownictwa medycznego w powiecie gorlickim poprzez doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach” nasza firma wdrożyła System przywoływania pacjentów w oparciu o technologie RFID. Nowoczesne systemy przywoławcze … Continue reading "System zarządzania pacjentami"

Czytnik ręczny SmartHand

NOWOŚĆ!! Już niebawem nasz asortyment na urządzenia sczytujące zostanie poszerzony o super mobilny czytnik ręczny SmartHand Czytnik dla każdego 2w1! Uzupełnieniem stacjonarnego systemu UHF RFID są czytniki mobilne, które umożliwiają zliczanie wybranego asortymentu. Nasze czytniki oferują bezpośrednie połączenie z serwerem za pomocą karty SIM lub WIFI, dzięki czemu dane z czytnika natychmiast widoczne są dla … Continue reading "Czytnik ręczny SmartHand"

Targi CEE-TEX 2017

Jako wystawca byliśmy obecni na targach pralniczo-włókienniczych CEE-TEX 2017 w dniach 12.10-14.10.2017r. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za poświęcony czas.

Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE 2017

Mamy przyjemność poinformować, iż będziemy prelegentami na Międzynarodowych Targach Medycznych WIHE, które odbędą się w dniach 08.10-10.10.2017 w Warszawie. Nasza prelekcja nosi tytuł „Optymalizacja czasu pacjenta SOR-u, zarządzanie obrotem asortymentu pralniczego dzięki zastosowaniu RFID i systemu SmartWash na podstawie Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimowicza w Gorlicach” Serdecznie zapraszamy.

Targi Pralnicze Frankfurt Texcare 2016

Nasza firma pojawi się jako wystawca na targach Texcare 2016 we Frankfurcie. Targi te odbywają się w dniach 11.06-15.06.2016. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 8.0 A01!

Magielek RFID na targach Texcare 2016 we Frankfurcie

Chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim za obecność i bardzo duże zainteresowanie na Targach Texcare 2016 we Frankfurcie. Pozostajemy w kontakcie z wszystkimi, którzy dali Nam swoje namiary.