Aktualności

Strona główna > Aktualności

Piszą o nas

W ogólnopolskich mediach pojawił się wpis o technologiach dostarczanych przez naszą firmę: https://www.o2.pl/artykul/reczniki-w-hotelach-koniec-z-ich-pozyczaniem-6370562809858177a Bramki antykradzieżowe idealnie sprawdzają się w hotelach, jednocześnie są eleganckie i idealnie komponują się z wystrojem hotelu.

Nowa bramka RFID

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasz nowy model do precyzyjnej identyfikacji przedmiotów, którym jest bramka RFID. Nowe techniczne rozwiązanie ułatwi sprawny przepływ odczytu informacji w Naszej pralni.

System zarządzania pacjentami

System zarządzania pacjentami na oddziale SOR w Szpitalu w Gorlicach już działa ! Miło nam poinformować, iż w ramach projektu „Poprawa funkcjonowania infrastruktury systemu ratownictwa medycznego w powiecie gorlickim poprzez doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach” nasza firma wdrożyła System przywoływania pacjentów w oparciu o technologie RFID. Nowoczesne systemy przywoławcze … Continue reading "System zarządzania pacjentami"

Czytnik ręczny SmartHand

NOWOŚĆ!! Już niebawem nasz asortyment na urządzenia sczytujące zostanie poszerzony o super mobilny czytnik ręczny SmartHand Czytnik dla każdego 2w1! Uzupełnieniem stacjonarnego systemu UHF RFID są czytniki mobilne, które umożliwiają zliczanie wybranego asortymentu. Nasze czytniki oferują bezpośrednie połączenie z serwerem za pomocą karty SIM lub WIFI, dzięki czemu dane z czytnika natychmiast widoczne są dla … Continue reading "Czytnik ręczny SmartHand"

Targi CEE-TEX 2017

Jako wystawca byliśmy obecni na targach pralniczo-włókienniczych CEE-TEX 2017 w dniach 12.10-14.10.2017r. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za poświęcony czas.

Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE 2017

Mamy przyjemność poinformować, iż będziemy prelegentami na Międzynarodowych Targach Medycznych WIHE, które odbędą się w dniach 08.10-10.10.2017 w Warszawie. Nasza prelekcja nosi tytuł „Optymalizacja czasu pacjenta SOR-u, zarządzanie obrotem asortymentu pralniczego dzięki zastosowaniu RFID i systemu SmartWash na podstawie Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimowicza w Gorlicach” Serdecznie zapraszamy.

Targi Pralnicze Frankfurt Texcare 2016

Nasza firma pojawi się jako wystawca na targach Texcare 2016 we Frankfurcie. Targi te odbywają się w dniach 11.06-15.06.2016. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 8.0 A01!

Magielek RFID na targach Texcare 2016 we Frankfurcie

Chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim za obecność i bardzo duże zainteresowanie na Targach Texcare 2016 we Frankfurcie. Pozostajemy w kontakcie z wszystkimi, którzy dali Nam swoje namiary.