Blog

Technologia RFID w hotelarstwie

Technologia RFID wykorzystywana jest także w hotelarstwie. Jej zastosowanie w branży hotelowej niesie za sobą wiele korzyści. Dotyczy to różnych płaszczyzn działalności hotelu, zaczynając od...

Technologia RFID, a lotnictwo

Technologia RFID wykorzystywana jest również w różnych obszarach branży lotniczej, także poza portami lotniczymi. Najistotniejsze jest to, iż dzięki niej wszelkie procesy na lotniskach są znacznie przyspieszone, wzrasta też poziom bezpieczeństwa.

Tagi RFID w przychodniach

Na pewno każdy z nas miał nieraz do czynienia z kolejkami w przychodzi czy izbie przyjęć. Nic bardziej nie denerwuje jak czekanie kilka godzin na wizytę u lekarza. Dzisiaj funkcjonowanie przychodni czy ośrodków zdrowia (przede wszystkim prywatnych) wygląda znacznie lepiej niż kilka lat temu, ale wciąż pojawiają się problemy w organizacji.

Tagi RFID, a ewidencja czasu pracy

W dzisiejszych czasach rozwój technologii jest na tyle duży i szybki, że pojawia się w prawie każdej dziedzinie życia. Ostatnio niezwykle popularna stała się technologia RFID, czyli technika, która wykorzystuje fale radiowe do identyfikacji osób i przedmiotów na odległość. Dzięki jej zastosowaniu można zaoszczędzić nie tylko czas, ale również środki ekonomiczne.

Tagi RFID – przyszłość w komunikacji Twojej firmy

W obecnych czasach nowe technologie są stosowane w prawie każdej dziedzinie życia. Nie sposób nie zauważyć czytników linii papilarnych w telefonach, lub coraz częściej stosowanych czytników siatkówki oka, które do niedawna mogliśmy zobaczyć głównie w kasowych Hollywoodzkich produkcjach.